13. Mezar

13 Graves
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
13. Mezar
90 izlenme
Film iki kiralık katilin hikayesine odaklanmaktadır. Gerilim dolu dakikaları yaşayan iki kiralık katile eşlik etmek isterseniz sizde wfilmizle ile bu gerilim dolu filmin tadını çıkarabilirsiniz. Uzun bir süredir iki kiralık katil patronların verdiği emirle öldürdükleri insanları gömecek bir mezar yeri hazırlamışlardır. Kiralık katiller öldürdükleri kurbanları ıssız bir yerde nerdeyse hiçbir canlının yaşamadığı bir yere gömmektedirler. Son kurbanlarını gömmeye gittiklerinde işler biraz garipleşir. Çünkü kiralık katiller bir doğaüstü güçle karşı karşıya geldiklerinde kendilerini bir ölüm kalım savaşının içinde bulurlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.