Bhoomi

பூமி
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Bhoomi
162 izlenme
Bhoomanthi, Hindistan’ın küçük ve tarımla uğraşan bir köyünde çocukluğunu geçirir. Bhoomanthi, tarıma olan ilgisi nedeniyle, eğitimini de bu alanda alarak kendisini geliştirir. Bhoomanthi artık Amerika’da yaşamaktadır ve NASA’da çalışmaktadır. Bhoomatnhi yaptığı araştırmalarda heyecan verici bir gerçekle karşılaşır. Genç NASA çalışanı, Mars’ta bitki yaşamının mümkün olabileceğini ileri sürer. Bunun üzerine Bhoomanthi Mars’a gönderilecektir. Genç astronot çocukluğunda köyünde öğrendiği bilgiler ve okullarda öğrendiği ilkelerle Mars’ta yaşamı mümkün kılacaktır. Bhoomanthi Mars’a gitmeden önce köyünü ziyaret etmek üzere Hindistan’a döndüğünde üzücü bir tablo ile karşılaşır. Bhoomanthi’nin köyünün insanları su sıkıntısı çekmektedir. Suyu bol olan köyün suyu ise kötü niyetli birtakım kuruluşlar tarafından kullanılmakta, bunun da üstü kapatılmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.